piątek, 20 lutego 2009

Śpioch

śpioch.
;p

Dziś jestem przeszczęśliwa bo piątek jest :) uwielbiam piątki. Mam czas na twórczenie i na dodatek świadomość że jeszcze całe dwa dni wolnego :)
Dostałam dzisiaj 5 z geografii i się nieludzko cieszę bo miała byc klasówka, ale oczywiście klasa cała sie nie nauczyła, mnie pani spytała i mam 5 ;p :)
Potem był rosyjski. Nie wiem czy gdziekolwiek indziej nauczycielka jest tak poniewierana przez uczniów.Wy sobie nie wyobrażacie jak nasza Sasza(tak ma przydomek Sasza, a jeszcze lepiej Saszazdw) daje sobą pomiatać. Dzisiaj było okropnie głośno, mieliśmy nową koleżankę Żółtą Szmatę która była rzucana z ławki do ławki. Sasza sobie siedziała tylko przy biurku i na nas patrzyła. Klasa w śmiech.

Sasza: Czy wy nie widzicie, że nauczyciel jest w klasie.????
Wszyscy: NIEEE. !!!!!!!!!!!!!

Tak wyglądają nasze lekcje.
Czasami jest śmiesznie, nie można się powstrzymać od śmiechu od tych wszystkich tekstów lecących po klasie.A czasami aż mi szkoda naszej Saszy z siwymi włosami, wąsikiem i grubymi udami.

Odchodząc od tematu szkoła publikuję scrapa śpiochowego, zbliżeń nie ma aparat się zbuntował ;/


a jutro do A. na imieniny ;] horroy, wygibajtusy i bambosze ;p

5 komentarzy:

Samborka pisze...

super scrap i świetne kolory!!

fajną macie nauczycielkę :P
ja miałam taką panią od angielskiego XD koleżanka raz przeszła (na czworaka) między stołami na drugi koniec klasy i stwierdziła że jej długopis spadł XD (pani jej tylko powiedziała by na miejscu usiadła)

kingusia121 pisze...

Oh gratuluje piąteczki..;] My mieliśmy ten sprawdzian z geografii co pisałam na blogu.. Poszedł średnio, ale git... się zobaczy co będzie. A SCRAP b.ładny. Te kolorki..;]

Ta Wasza nauczycielka to trochę jest podobna do naszego belfra od angielskiego...Ale może nie aż tak.
K.

Justt pisze...

U nas jest dokładnie tak samo!;p Też czasami współczujemy Panu od angielskiego... Ale tylko czasami;p Bardzo ładny scrap;]

Mxsia pisze...

łaadny scrap ;))

zapraszam do mnie na scrapowego bloga:
www.mxsia.blogspot.com

Justt pisze...

Życzę powrotu do zdrowia;p A napisy to z Holandii mam;p Ale na allegro widziałam podobne. Tylko nie takie pochyłe. Poszukaj, może jeszcze są:)